Kdo jsem a jak pracuji

Působím jako externí terapeut na klinice Psyon, koordinátor a školitel služby psychedelické první pomoci Psycare a občasný sitter během výzkumu psilocibinu a ketaminu v NÚDZ. S klienty se snažím navázat otevřený a bezpečný terapeutický vztah, neslibuji, co není možné, a respektuji vše, s čím klient/ka přichází.

Věřím, že základem každé změny je touha po jejím uskutečnění. Primárně pracuji v modalitě Gestalt psychoterapie, ale v repertoáru mám i práci s projektivními metodami, experiment, itengrační a seberozvojové techniky. Nejčastěji se držím konceptu všímavého prožívání skrz uvědomění si „tady a teď“. Stále se vzdělávám, aby služba, kterou nabízím, byla co nejkvalitnější.

Podílel jsem se na knihách Fenomén Psychedelie (jako redaktor) a Psychedelika a psychonautika (jako jeden ze spoluautorů). Mimo svět terapie pracuji jako lektor kurzů scénáristiky a tvůrčího psaní. ​

Odborné vzdělání a praxe

  • Institut pro výcvik v Gestalt psychoterapii (IVGT)
  • Kurz krizové intervence
  • Vedení motivačních rozhovorů
  • Základní kurz párové terapie
  • Základní kurz práce s adolescenty
  • Práce s traumatem
  • Kurz psychedelického sittera

Ozvěte se mi

jakub.guman@gmail.com

psyterapie.cz

Plzeň, Praha

Sedláčkova 11, Plzeň 3, Česko

Array ( [address] => Sedláčkova 11, Plzeň 3, Česko [lat] => 49.746701 [lng] => 13.3749607 [zoom] => 8 [place_id] => ChIJofip3frxCkcREM3bCq4IhWw [name] => Sedláčkova 11 [street_number] => 11 [street_name] => Sedláčkova [state] => Plzeňský kraj [post_code] => 301 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


Jakub Guman

Volné kapacity

Dlouhodobě Intervence

Jak pracuji

Online Osobně

Směr terapie či integrace

Gestalt

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Cena od

1 000 Kč/sezení

Jazyk

Anglický Český

Poslední aktualizace: 11. 10. 2023