Kdo jsem a jak pracuji

Pracuji jako klinická psycholožka na klinice Psyon, kde mimo jiné provázím klienty ketaminem asistovanou terapií, vedu také integrační skupiny a poskytuji běžnou psychoterapii v gestalt modalitě. V minulosti jsem pracovala 10 let na oddělení pro léčbu psychotických poruch v DPS Ondřejov. Vystudovala jsem psychologii na FF UK, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (IVGT) a systematický dvouletý kurz v artefiletice a arteterapii. Zajímám se o rozšířené stavy vědomí, psychospirituální rozvoj a psychedeliky-asistovanou psychoterapii. Ve volném čase se ráda vzdělávám, věnuji tvoření všeho druhu a ráda pečuji o své blízké vztahy.

Témata, se kterými mohu pomoci:

  • Náročné životní situace a podpora v nich
  • Vztahová témata a krize v partnerských vztazích
  • Úzkostné a depresivní prožívání
  • Psychospirituální krize a psychospirituální provázení
  • Integrace náročných psychedelických zážitků
  • Osobnostní růst

V sezeních využívám metod Gestalt terapie, která usiluje o harmonii mysli, emocí a těla. Zaměřuje se především na prožívání, na uvědomování si přítomného okamžiku a bytí v autentickém kontaktu. Pro taková setkání je důležitý pocit bezpečí, možnosti se vyjádřit a získat novou zkušenost. V terapii nabízím i možnost práce s imaginacemi a prvky arteterapie. Při své terapeutické práci nepoužívám psychedelické látky.


Ozvěte se mi

anna.rihova@czeps.org

www.psyon.cz

Praha

Psyon - Psychedelická klinika, Čistovická, Praha 17, Česko

Array ( [address] => Psyon - Psychedelická klinika, Čistovická, Praha 17, Česko [lat] => 50.0746307 [lng] => 14.3225955 [zoom] => 18 [place_id] => ChIJOfs41H2_C0cR131UUTqmqrU [name] => Psyon - Psychedelická klinika [street_number] => 249/11 [street_name] => Čistovická [state] => Hlavní město Praha [post_code] => 163 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


Mgr. Anna Říhová

Volné kapacity

Dlouhodobě Intervence

Jak pracuji

Online Osobně

Směr terapie či integrace

Gestalt

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Jazyk

Český Španělský

Poslední aktualizace: 09. 04. 2023