Kdo jsem a jak pracuji

Vystudovala jsem psychologii na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Vzdělávám se v psychoterapeutickém výcviku přístupu zaměřeném na člověka v institutu PCA Brno.

Jako terapeutka se tu snažím být především pro klienta a jeho potřeby. Nebudu Vám dávat rady, ale doufám, že společně přijdeme na to, jak se poprat s čímkoliv, co přijde. Hlavními pilíři mého přístupu jsou empatie, přijetí a autenticita. Terapeutické sezení je prostorem pro klienta a jeho zkoumání všeho, co je pro něj důležité a zajímavé, bez cenzury či hodnocení. Cílem dle Carla Rogerse je „stát se sám sebou“.

Provázím klienty zkušeností s ketaminem na Psyonu – Psychedelické klinice. Aktivně působím v České psychedelické společnosti a jejím harm-reduction projektu PsyCare, který se zaměřuje na pomoc uživatelům psychedelických látek v rekreačním kontextu. Zajímám se o výzkum terapeutického potenciálu psychedelických látek, změněných stavů vědomí a teorie vývoje vědomí, o kterých jsem napsala i svoji diplomovou práci.

Odborné vzdělání a praxe

  • Mgr. obor psychologie PedF UK
  • Psychoterapeutický výcvik v přístupu zaměřeném na člověka PCA Brno
  • Sitterský kurz CZEPS
  • Lektorka workshopů psychedelické harm reduction a sittingu

Ozvěte se mi

daniela.koubkova@czeps.org

psyon.cz

Praha, Strakonice

Psyon - Psychedelická klinika, Čistovická, Praha 17, Česko

Array ( [address] => Psyon - Psychedelická klinika, Čistovická, Praha 17, Česko [lat] => 50.0746307 [lng] => 14.3225955 [zoom] => 8 [place_id] => ChIJOfs41H2_C0cR131UUTqmqrU [name] => Psyon - Psychedelická klinika [street_number] => 249/11 [street_name] => Čistovická [state] => Hlavní město Praha [post_code] => 163 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


Mgr. Daniela Koubková

Volné kapacity

Dlouhodobě Intervence

Jak pracuji

Online Osobně

Směr terapie či integrace

Humanistická/Rogersovská

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Cena od

800 Kč/sezení

Jazyk

Anglický Český Slovenština

Poslední aktualizace: 11. 10. 2023