Kdo jsem a jak pracuji

Jsem Jiří Ammer Ceh, psycholog a psychoterapeut.

Ve své terapeutické práci se řídím principy integrativní psychoterapie. Snažím se propojovat mysl, emoce a tělo a přistupovat k práci holisticky. Respektuji realitu každého člověka a jeho směřování a sebe vnímám spíše jako průvodce na Vaší cestě. Terapeutickou práci se snažím přizpůsobit Vašemu osobnímu příběhu. Usiluji o lidskou blízkost a opravdové setkání.

Pracuji v Brně, kde mám vlastní terapeutickou praxi a zároveň působím v neziskovém sektoru, kde pomáhám lidem zvládat hněv a násilí v blízkých vztazích a doprovázím také osoby násilím ohrožené.

Psychoterapii chápu jako bezpečný prostor, kde společně můžeme otevírat témata lehká i náročná, a kde ve společném rozhovoru můžeme nacházet způsoby, jak dobře procházet různými životními cestami a zkouškami. Zakládám si na vzájemném respektu, porozumění a autenticitě.

Baví mě pomáhat lidem integrovat (náročné) psychedelické zkušenosti. Vnímám totiž, že kromě samotného zážitku má velkou důležitost právě ukotvování neobyčejných zážitků do běžného bytí.

Odborné vzdělání a praxe

  • Mgr. titul z jednooborové psychologie
  • Komplexní výcvik Integrace v psychoterapii
  • Kurz krizové intervence
  • Kurz Průvodce psychedelickou zkušeností
  • Výcvik v motivačních rozhovorech
  • Výcvik v metodě zvládání vzteku
  • Škola Stargate (práce s krizí, psychospirituálním rozvojem a změněnými stavy vědomí)

Stáhnout kompletní životopis


Ozvěte se mi

jiri.ammer@gmail.com

+420 775 652 933

psychoterapie-ammer.cz

Brno

Divadelní 6, Brno-střed, Česko

Array ( [address] => Divadelní 6, Brno-střed, Česko [lat] => 49.1948153 [lng] => 16.6138684 [zoom] => 8 [place_id] => ChIJ7au3j1eUEkcRasvmPoUQLJk [name] => Divadelní 614/6 [street_number] => 6 [street_name] => Divadelní [state] => Jihomoravský kraj [post_code] => 602 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


Mgr. Jiří Ammer Ceh

Volné kapacity

Intervence

Jak pracuji

Online Osobně

Směr terapie či integrace

Integrativní

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Cena od

1 100 Kč/sezení

Jazyk

Anglický Český

Poslední aktualizace: 11. 10. 2023