Kdo jsem a jak pracuji

Pracuji v rámci psychoterapeutických konzultací individuálně s dospělými a adolescenty ve směru jungovsky orientované analytické psychologie. Jedná se o přístup spadající do psychoanalýzy a hlubinné psychologie. To znamená, že kromě rozhovoru o Vašich vztazích, radostech i starostech se můžeme zaměřit i na hlubší porozumění sobě sama v kontaktu se svými emocemi a s nevědomím (práce se sny, imaginací, kresbou, fantaziemi a jiným symbolickým materiálem).
Jste pro mě vždy rovnocenným partnerem, odborníkem na svůj život a bude mi ctí Vás provázet na Vaší životní cestě.
“I am not what happened to me, I am what I choose to become.”
― Carl Gustav Jung

Odborné vzdělání a praxe

Pracuji v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech jako psycholog ve zdravotnictví, jsem zařazen do předatestační přípravy klinické psychologie. Věnuji se psychodiagnostice, individuální i skupinové psychoterapii a edukaci pacientů. Jsem také součástí týmu zabývajícího se výzkumem psychedelik a psychedeliky asistovanou psychoterapií a působím zde jako studijní psychoterapeut. Dále pracuji na klinice Psyon, kde se věnuji psychodiagnostice, individuální psychoterapii a ketaminem asistované psychoterapii.

Absolvoval jsem výcvik v kompletní krizové intervenci, Psilocybinem asistované psychoterapii pro farmakorezistentní depresi (Compass Pathways), vzdělávám se v jungovsky orientované analytické psychoterapii (akreditován ČPS) a MDMA-asistované psychoterapii.

Jsem absolventem jednooborové psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V současné době pokračuji postgraduálním studiem neurověd na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde se zabývám převážně výzkumem psychedelické látky psilocybin.

Spoluzaložil jsem Českou psychedelickou společnost a službu PsyCare, která v České republice pomáhá lidem zvládnout obtížné psychedelické zkušenosti.


Ozvěte se mi

psychoterapie.viktorin@gmail.com

psyon.cz

Praha

Psyon - Psychedelická klinika, Čistovická, Praha 17, Česko

Array ( [address] => Psyon - Psychedelická klinika, Čistovická, Praha 17, Česko [lat] => 50.0746307 [lng] => 14.3225955 [zoom] => 8 [place_id] => ChIJOfs41H2_C0cR131UUTqmqrU [name] => Psyon - Psychedelická klinika [street_number] => 249/11 [street_name] => Čistovická [state] => Hlavní město Praha [post_code] => 163 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


Mgr. Vojtěch Viktorin

Jak pracuji

Online Osobně

Směr terapie či integrace

Analytická psychologie Integrativní Psychoanalytická Psychodynamický/hlubinný

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Jazyk

Anglický Český

Poslední aktualizace: 21. 10. 2023