Kdo jsem a jak pracuji

Jsem psycholog s dlouhodobou praxí, vycvičený psychoterapeut v několika modalitách a integrativní supervizor. Věnuji velkou pozornost nalezení vhodného přístupu pro potíže klienta, tak abychom společně našli srozumitelný jazyk a cestu pro zmírnění obtíží. Pečlivě spolupráci kontraktuji, držím pevně hranice ve vztahu a v domluveném směru spolupráce. Snažím se příběh klienta obohatit o nové obsahy, nové významy a pomoci mu pochopit smysl obtíží, které ho přivedly ke mně. V pochopení klientovy situace mi pomáhají vlastní zkušenosti s mimořádnými stavy vědomí.

„Půjdeme po dobrodružné stezce objevování významů symtomů, budeme zkoumat kvalitu a pevnost vztahů a hledat podněty, které nás posouvají vpřed při hledání nadhledu a životní plnosti a spokojenosti.“

Odborné vzdělání a praxe

  • VŠ – FF UK, obor psychologie
  • několik terapeutických výcviků (SUR – skupinový dynamický; systemický; PBSP; psychoanyltická psychoterapie – zážitová část; integrativní dýchání a práce s tělem)
  • supervizní výcvik (Iron Mill Institut, VB)
  • Stargate – výcvik v práci s mimořádnými stavy vědomí
  • holotropní dýchání (sebezkušenost i role asistenta)
  • řízené užívání psychedelik (sebezkušenost i role asistenta)

Stáhnout kompletní životopis


Ozvěte se mi

milan.kinkor@tiscali.cz

+420 605 877 573

Praha

Vinohradská 77, Vinohrady, Česko

Array ( [address] => Vinohradská 77, Vinohrady, Česko [lat] => 50.0772315 [lng] => 14.445211 [zoom] => 8 [place_id] => ChIJPw-t2d-VC0cRdjXirQUVkTY [name] => Vinohradská 1381/77 [street_number] => 77 [street_name] => Vinohradská [state] => Hlavní město Praha [post_code] => 120 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


PhDr. Milan Kinkor

Jak pracuji

Osobně

Směr terapie či integrace

PBSP - Pesso Boyden system psychomotoric Psychodynamický/hlubinný Systemická terapie Transpersonální

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Cena od

1 000 Kč/sezení

Jazyk

Český Slovenština

Poslední aktualizace: 11. 10. 2023