Kdo jsem a jak pracuji

Jsem body-mind orientovaná psychoterapeutka, specializuji se na práci s traumatem, a integraci psycho-spirituálních a psychedelických zkušeností a krizí. Mám výcvik v psychedeliky asistované terapii a výzkumu (Californian Institute for Integral Studies). Při integrační terapii mě baví klienty provázet s citem pro rozdílnost substancí a medicín se kterými pracují a také s citem pro rozdílnost prostředí, setu a settingu. Integrační práce a příprava je jiná u ceremonií a rituálů, a při psychedeliky asistované terapii v klinickém settingu. Jiná specifika přináši terapie v souvislosti s rekreačním nebo psychonautském užívání/settingu.

Díky vlastní sebezkušenosti v oblasti změněných stavů vědomí a psychoterapii mám velkou důvěru v jejich léčivý potenciál a zároveň respekt k lidské křehkosti a traumatickým zraněním. Důvěřuji, že lidská duše zná cestu ke své úzdravě, v těžkých místech své cesty však potřebuje dobré podmínky, bezpečí a vztah s druhým člověkem, aby jimi mohla projít. Terapeutický kontejner může mnohé z toho umožnit.

Podílím se na výuce práce s dechem a tělem na hudební a divadelní fakultě v Brně. V osobním životě mám ráda umění, hory, řeky, sny, poezii a Bílé karpaty.

15 let jsem působila v oblasti léčby závislostí a také v doléčovaní klientů s psychózou a závislostí.

Založila jsem organizaci www.renadi.cz.

“ Jen ten zápas je ztracen, který je ztracen v naší mysli.“

Odborné vzdělání a praxe

  • Mgr.
  • Integrativní na tělo zaměřená psychoterapie
  • 4 letý terapeutický výcvik v Satiterapii (www.satiterapie.cz)
  • výcvik v psychedeliky asistované terapii a výzkumu (CIIS/CPTR)
  • spolupráce s Diabasis, z.ú. (práce s psychospirituální krizí)

Stáhnout kompletní životopis


Ozvěte se mi

klempova.veronika@gmail.com

+420 776 174 602

psychoterapie-suranova.cz

Brno

Dvořákova 13, Brno-střed, Česko

Array ( [address] => Dvořákova 13, Brno-střed, Česko [lat] => 49.1966799 [lng] => 16.6132023 [zoom] => 8 [place_id] => ChIJkc3LyVmUEkcRz4chnDjBGmE [name] => Dvořákova 13 [street_number] => 13 [street_name] => Dvořákova [state] => Jihomoravský kraj [post_code] => 602 00 [country] => Česko [country_short] => CZ )


Mgr. et Bc. Veronika Klempová

Volné kapacity

Dlouhodobě Intervence

Jak pracuji

Online Osobně

Směr terapie či integrace

Integrativní Systemická terapie Transpersonální

Smlouva s pojišťovnami

Nemám smlouvu se ZP

Cena od

1 000 Kč/sezení

Jazyk

Anglický Český

Poslední aktualizace: 11. 10. 2023